O sklepie

Odbiorcą naszych lamp są osoby kierujące się oryginalną stylistyką i najwyższą jakością wykonania. Od 2002 roku jesteśmy obecni na rynku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów poszukujących oryginalnego wzornictwa i stylu.


Nasze lampy pojawiały się w topowych magazynach designerskich a także w aranżacjach na małym jak i dużym ekranie.

Nieustannie od kilkunastu lat uczestniczymy w najważniejszych wydarzeniach w branży oświetleniowej na całym świecie. Dzięki temu nasze oprawy chętnie wybierane są przez designerów, architektów oraz projektantów wnętrz a także są inspiracją do wystroju wnętrz domowych aranżacji.Dzięki naszym lampom Twój dom wyróżni i zachwyci niejednego gościa Twojego mieszkania a blask światła na długo pozostanie w pamięci.

Nasze starania zostały nagrodzone Certyfikatem Najwyższa Jakość przyznanego przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań Nad Jakością. Ponadto w roku 2009 zostaliśmy uhonorowani statuetką 'Luksusowa marka GENTLEMANA'W tym samym roku dzięki dziennikowi "PULS BIZNESU" dołączyliśmy do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą